INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju kujtohet kjo foto NUDO para pasqyrës? Mbani frymën djema, Kim Kardashian zhvishet sërish [FOTO]

Ju kujtohet kjo foto NUDO para pasqyrës? Mbani frymën djema, Kim Kardashian zhvishet sërish [FOTO]

Publikuar më: 23:17 25-01-2018

Kim Kardashian po kalon një periudhë të mirë në jetën e saj. Ylli i familjes më të famshme në botë është bërë nënë për herë të 3-të nëpërmjet një nëne surrogate. Por nëse mendoni se është e zënë duke bërë detyrat e saj prej një nënë, gaboheni.

Ajo ka vijuar me fotot e nxehta dhe pas fotosesionit për Calvin Klein dhe atij në Malibu, 37-vjeçarja ka përshëndetur ndjekësit e saj në Instagram me një foto topless. Kim ka publikuar një foto të shkrepur para pasqyrës, e veshur vetëm me të brendshme që shkëlqejnë, ndërkohë që gjoksin e ka mbuluar me duar.

kimk.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007537841796875
    array(1) { ["section"]=> string(100) "ju-kujtohet-kjo-foto-nudo-para-pasqyres-mbani-frymen-djema-kim-kardashian-zhvishet-serish-foto-48551" }