INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju kishte munguar Julia Roberts? Ja se në çfarë formati do ta shikoni aktoren së shpejti

Ju kishte munguar Julia Roberts? Ja se në çfarë formati do ta shikoni aktoren së shpejti

Publikuar më: 12:55 20-03-2018

Rolet dhe filmat e shumtë me të cilët është paraqitur në publik i kanë dhënë luksin që të jetë një nga divat e kinematografisë së Hollywood-it.

E kemi fjalën për Julia Roberts e cila prej disa kohësh nuk ishte parë në ndonjë film, tashmë bukuroshja do të rikthehet si protagoniste në një serial televiziv të realizuar nga “Amazone” në bashkëpunim me “Homecoming”.

Sipas mediave, seriali ku protagoniste do të jetë aktorja e famshme do të ketë dy sezone, dhe çdo puntatë do të zgjasë rreth 30 minuta transmeton Bordo.al

Seriali, i prodhuar nga “Universal Cable Productions”, ka në qendër të tij historinë e një asistenteje të një strukture sekrete të qeverisë dhe një ushtari që dëshiron t’i rikthehet jetës normale.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.01056694984436
    array(1) { ["section"]=> string(93) "ju-kishte-munguar-julia-roberts-ja-se-ne-cfare-formati-do-ta-shikoni-aktoren-se-shpejti-53268" }