INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ju kishte marrë malli? “Friends”, seriali juaj i preferuar rikthehet këtë vit, ja kur do të fillojë [FOTO]

Ju kishte marrë malli? “Friends”, seriali juaj i preferuar rikthehet këtë vit, ja kur do të fillojë [FOTO]

Publikuar më: 20:13 21-01-2018

Nëse ju kishte marrë malli për serialin hit të viteve 2000, “Friends”, ne kemi një lajm të mirë për ju.

Monica, Rachel, Phoebe, Ross, Chandler dhe Joey (personazhet e serialit) do të rikthehen sërisht të na mbajnë të ngujuar para ekranit me batutat e tyre që do t’i mbizotërojnë gjithmonë kohës.
Fansat mezi e kanë pritur këtë moment dhe më në fund ëndra e tyre u bë realitet për një serial të ri që do të titullohet “Friends Reunite”.

Mbi të gjitha ka dalë një trailer i serialit ku shfaqen aktorët tanë të dashur, më të vjetër në moshë dhe sigurisht me halle e probleme të tjera.  Seriali i ri pritet të fillojë në muajin prill dhe deri atëhere jemi në pritje të detajeve të tjera.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024387836456299
    array(1) { ["section"]=> string(105) "ju-kishte-marre-malli-friends-seriali-juaj-i-preferuar-rikthehet-kete-vit-ja-kur-do-te-filloje-foto-48153" }