INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju ka shpëtuar ky detaj? Era Istrefi poston këtë foto ku duket si “YLL”, artisti i famshëm BOTËROR ka diçka për ti thënë, shihni si e quan [FOTO]

Ju ka shpëtuar ky detaj? Era Istrefi poston këtë foto ku duket si “YLL”, artisti i famshëm BOTËROR ka diçka për ti thënë, shihni si e quan [FOTO]

Publikuar më: 12:25 10-06-2018

Epo tani Erën e njohin të gjithë, duhet të mësohemi me këto deklarata! 

Era Istrefi s’do mund të na bënte më krenarë se kaq këtë verë. Këngëtarja kosovare shkroi historinë duke u bërë pjesë e këngës zyrtare të kampionatit botëror të futbollit i cili zhvillohet kësaj rradhe në Rusi.

Në këtë mënyrë, përmes artit dhe talentit të saj, Era u sigura që një copëz Kosovë të jetë e pranishme edhe në Rusi.

Ndoshta se keni vënë re, por Era është siguruar që një mesazh të koduar ta lërë edhe në veshje.

E veshur kaltërt, ngjyrë ari e bardh, identetin kosovar, Era e ka shpërfaqur më së miri përmes këtij detaji – kombinimit në veshje, foto të cilën e ka publikuar në Instagram.

Sigurisht që komentet ishin të shumta por një prej tyre ishte artisti me famë botërore Diplo i cili ka komentuar një emoji yll dhe një zemër, si për t’i treguar që është një “YLL” ashtu siç ju thamë në titull.

era.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028109550476074
    array(1) { ["section"]=> string(144) "ju-ka-shpetuar-ky-detaj-era-istrefi-poston-kete-foto-ku-duket-si-yll-artisti-i-famshem-boteror-ka-dicka-per-ti-thene-shihni-si-e-quan-foto-61264" }