INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jonida, Lori apo Armina? Sipas jush ja cila nga vajzat ka më shumë STIL dhe kujt i

Jonida, Lori apo Armina? Sipas jush ja cila nga vajzat ka më shumë STIL dhe kujt i "vidhni" ide sesi të visheni [FOTO]

Publikuar më: 21:40 24-10-2018

Shumë nga vajzat VIP në showbiz-in shqiptar kanë mjaft stil dhe nuk mund të themi që vendi ynë nuk ka vajza të bukura dhe të veshura bukur, por ato që përfliten më shumë rreth fashion dhe stil janë Jonida Maliqi, Lori Hoxha, dhe Armina Mevlani. Që këto vajza vishen shumë 'COOL' dhe stil, nuk ka nevojë për diskutim por emisioni Fun Day me moderatore Fatma Methasani vendosi të bëjë një sondazh ku përballë janë tre vajzat e suksesseshme.

Ndjekësit e @inlife.al dhe @intvalbania në Instagram kanë qenë ata që kanë votuar dhe ishin të shumtë.

"Sipas jush cila nga vajzat ka më shumë stil dhe cila është e preferuara juaj dhe sapo bëni "xhiro" në Instagramin e tyre i "vidhni" ide sesi të visheni?"

Dhe fituesja është ... Lori Hoxha!

Ndjekësit patën mundësinë të votonin për të preferuarën e tyre edhe në "Insta Feed", por edhe në 'Insta Story", ku votat e shumta ishin ato për Lorin, siç mund ta shihni në fotot më poshtë, edhe pse nuk po tregojmë të gjitha, por shihet qartë se vajzat kanëkomentuar emrin e Lorit më së shumti.

61ee05cf-e3c9-4633-914a-2dbaf7c0582a.jpg

8b0da76a-fbbc-4b48-9804-ce164bb77971.jpg

7dfe4ea7-2651-4e15-a0a5-29b295b22cda.jpg

721a52ae-5c28-440f-aec6-187876dc1edb.jpg

Më pas edhe Armina edhe Jonida kishin shumë komente, por le të tregojmë vetëm triumfuesen këtë herë dhe jo se kush mori më pak vota, pasi publiku i do të 3-ja vajzat./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0035519599914551
    array(1) { ["section"]=> string(118) "jonida-lori-apo-armina-sipas-jush-ja-cila-nga-vajzat-ka-me-shume-stil-dhe-kujt-i-vidhni-ide-sesi-te-visheni-foto-76489" }