INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jona Spahiu tregon paratë që i dhuroi burri për... [FOTO]

Jona Spahiu tregon paratë që i dhuroi burri për... [FOTO]

Publikuar më: 10:57 12-07-2018

Pas dasmës, Jona Spahiu dhe Frenkli Ymeri, udhëtuan për muajin e mjaltit, ku Jona publikoi foto me barkun tashmë tepër të rrumbullakosur, teksa janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

E pyetur nga një fans në Instastory se cila është dhurata e parë e partnerit për bebin që nuk ka ardhur ende në jetë, Jona ka treguar paratë që i ka dhuruar burri biznesmen.

"Një arkë kursimi që po e mbush ai vetë."- është përgjigjur moderatorja.

-640-0-5b47210012e01.jpg-640-0-5b4721009c374.jpg-640-0-5b4720ff39e62.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0067100524902344
    array(1) { ["section"]=> string(58) "jona-spahiu-tregon-parate-qe-i-dhuroi-burri-per-foto-64764" }