INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm Noizy i fiksuar pas Rihanna-s, zbuloni kush tjetër ‘dashurohet’ pas saj [FOTO]

Jo vetëm Noizy i fiksuar pas Rihanna-s, zbuloni kush tjetër ‘dashurohet’ pas saj [FOTO]

Publikuar më: 21:52 16-10-2017

‘Nusen’ e Noizyt e ka fixim edhe një personazh tjetër shqiptar…

Rihanna është dalluar gjithnjë si një këngëtare me stili shumë të veçantë por gjithashtu jemi mesuar edhe me komentet e Noizyt per këngëtaren nga Barbadosi, pak kohë më parë ai në një koment tek videot e saj, ka komentuar duke e quajtur, ‘nuse’ dhe më pas me një koment epik duke i thënë: ““Ta tregoj unë kur t’vish në shpi” por edhe këngëtarja e dashur shqiptare është e fiksuar pas Ririt. Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin. Këngëtarja ka postuar në Insta Story një foto të Rihanna-s ku tregon se është e fiksuar pas stilit të saj dhe pas saj. Epo s’ka faj edhe Dafina, të gjithëve na pëlqen Riri./intv.al/

rihh.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00085902214050293
    array(1) { ["section"]=> string(88) "jo-vetem-noizy-i-fiksuar-pas-rihanna-s-zbuloni-kush-tjeter-dashurohet-pas-saj-foto-39143" }