INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm me Encën! Rihanna paska bërë “XING” dhe me “gangsteren e Elbasanit”, Trejsi Sejdinin [FOTO]

Jo vetëm me Encën! Rihanna paska bërë “XING” dhe me “gangsteren e Elbasanit”, Trejsi Sejdinin [FOTO]

Publikuar më: 20:18 19-04-2018

Ja që vajzat shqiptarë vishen shumë bukur!

Rihanna është një nga femrat me më shumë influencë në botë. Këngëtarja nga Barbadosi është bërë pjesë e festivalit muzikor në Coachella, aty ka eksperimentuar me pamjen e saj, ku u shfaq me një maskë në fytyrë dhe një palë çizme të mëdha, duke i befasuar të gjithë.

Ajo foto tërhoqi edhe vëmendjen e Encës, pasi Rihanna kishte veshur të njëjtat çizme si të këngëtares shqiptare dhe ajo i shkroi “Awww i paskemi njësoj” dhe një emoji zemër.

endua.jpg

 

 Por një palë çizme shumë shumë të ngjashme me ato, por jo identike, i paska veshur edhe Trejsi Sejdini në klipin “Gang Gang” të Feros. Kush duket më bukur?!

collageddd.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069870948791504
    array(1) { ["section"]=> string(81) "jo-vetem-me-encen-rihanna-paska-bere-xing-dhe-me-gangsteren-e-elbasanit-tre-55785" }