INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm Kendall Jenner vesh çizmet 10,000 dollarshe, por edhe vajzat VIP shqiptare [FOTO]

Jo vetëm Kendall Jenner vesh çizmet 10,000 dollarshe, por edhe vajzat VIP shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 18:41 07-11-2017

Kendall shkon për të parë ndeshjen e të dashurit dhe vesh çizmet 10,000 dollarëshe... Jo vetëm ajo edhe vajzat VIP shqiptare kanë në garderoben e tyre këto çizme...

Mesa duket të shkosh në stadium duhet të vishesh më shumë me veshje trend se sa sportive pasi bukuroshja e familjes Kardashian-Jenner, Kendall ka preferuar të shkojë kështu. Ajo është një ndër supermodelet më të preferuara dhe shumë vajza të reja e kanë inspirim përsa i përket stilit të saj.

Edhe pse nuk ishte veshur ekstravagante, Kendall mori vëmendjen me cizmet shumë të shtrenjta që kishte veshur dhe kjo ka bërë që të gjithë të kishin syte tek ajo. Bëhet fjalë për çizmet “Saint Laurent” që kushtojnë plot 10, 000 dollarë, shkruan intv.al. Ne i themi Kendell-it se edhe vajzat e njohura shqiptare si Ronela Hajati, Emina Cunmulaj dhe Rita Ora kanë në garderoben e tyre si këto çizme dhe sipas fotos më poshtë shikojme se shqiptaret kanë më shumë stil në zgjedhjen e kombinimit./intv.al/

hmme.jpg

ghj.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012130737304688
    array(1) { ["section"]=> string(93) "jo-vetem-kendall-jenner-vesh-cizmet-10-000-dollarshe-por-edhe-vajzat-vip-shqiptare-foto-41262" }