INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm futboll mes Italisë e Suedisë, sfidë edhe mes grave të lojtarëve [FOTO]

Jo vetëm futboll mes Italisë e Suedisë, sfidë edhe mes grave të lojtarëve [FOTO]

Publikuar më: 08:11 10-11-2017

Këtë të premte pritet të zhvillohet sfida e tretë e Play Off e botërorit Rusi 2018 mes Suedisë dhe Italisë.

Por krahas formacioneve dhe futbollistëve zhurmë në media po bëjnë edhe gratë dhe të dashurat e tyre bukuroshe. Mesa duket sfida do të jetë edhe mes tyre të cilat sigurisht zbukurojnë stadiumet.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

 

5.JPG

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00436186790466
    array(1) { ["section"]=> string(83) "jo-vetem-futboll-mes-italise-e-suedise-sfide-edhe-mes-grave-te-lojtareve-foto-41514" }