INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm Angelina Jolie e Nicole Scherzinger, tani edhe Bleona Qereti punon me artistin e famshëm [FOTO]

Jo vetëm Angelina Jolie e Nicole Scherzinger, tani edhe Bleona Qereti punon me artistin e famshëm [FOTO]

Publikuar më: 09:40 06-05-2018

Angelina Jolie mbetet të jetë një ndër femrat më te bukura që kemi parë ndonjëherë. Nicole Scherzinger nuk mbetet mbrapa, pasi njihet për format thuajse perfekte dhe energjinë ne skenë. Por si gjithmonë përveç pamjes së tyre natyrale, ato kanë edhe grimierët e tyre qe punojnë dhe jo vetëm personal. Të dyja kane punuar me ‘make-up’ artistin e famshëm Gregory Arlt dhe janë shfaqur më të bukura se kurrë.

Gregory nuk ka punuar vetëm me Jolie dhe Scherzinger, por edhe me shumë vajza të tjera të njohura në Hollywood. Së fundmi edhe me shqiptaren e njohur Bleona Qereti. Përmes një ‘live video’ ajo ka treguar se shumë shpejt vjen në jetë edhe klipi i këngës së saj më të re. Epo Bleona shihet se do vijë shumë fuqishëm ne tregun muzikor. Presim!/intv.al/

ddc9a6b1-abbb-4be1-8992-b619519b87ce.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024158954620361
    array(1) { ["section"]=> string(107) "jo-vetem-angelina-jolie-e-nicole-scherzinger-tani-edhe-bleona-qereti-punon-me-artistin-e-famshem-foto-57426" }