INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Jennifer Lopez shkëlqen si imazh i ri i ‘Guess’ [FOTO]

Jennifer Lopez shkëlqen si imazh i ri i ‘Guess’ [FOTO]

Publikuar më: 15:57 30-11-2017

Edhe pse 48 vjeç, ajo mund të krahasohet pa frikë me një 20 vjeçare.

Jennifer Lopez edhe pas kaq vitesh, ka arritur ta ruajë me krenari titullin ‘femër seksi’. Këngëtarja së fudmië shtë bërë imazh i firmës ‘Guess’ ndaj edhe ka realizuar këtë set fotografik bardh e zi. Ato që bien në sy janë këmbët e tonifikuara të 58 vjeçares  e cila mbante veshur një palë pantallona të shkrutra dhe këmishë të bardhë.

 “Kur mora telefonatën nga Paul Marciano për tu bërë vajza Guess, isha e emocionuar pasi do bëhesha pjesë e një kompanie të madhe të cilën  kam pëlqyer që fëmijë. Kur shoh fushatat e mëparshme të Guess, dalloj modele të bukura që Paulo ka zgjedhur ndër vite. Është një kompliment i madh për mua që të zgjidhem për koleksionin e pranverë 2018 të Guess,” u shpreh JLo. 

BBFQdE9.jpg

Jennifer-Lopez-Set-Music-Video-August-2017.jpg

DIp3YmOUEAEpsDP.jpg

spl1566610_004.jpg

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015270709991455
    array(1) { ["section"]=> string(56) "jennifer-lopez-shkelqen-si-imazh-i-ri-i-guess-foto-43497" }