INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni në pritje të filmit të ri me “Agjentin 007”? Zbulohen disa detaje për personazhin e James Bond

Jeni në pritje të filmit të ri me “Agjentin 007”? Zbulohen disa detaje për personazhin e James Bond

Publikuar më: 12:52 22-03-2018

Seria e filmave të “Agjentit 007” me personazh kryesor agjentin James Bond janë vlerësuar për realizimin e skenave dhe paraqitjen e historive të botës së spiunazhit në kinematografi.

Regjisori Danny Boyle do të drejtojë realizimin e filmit të ri i cili sipas burimeve do të prezantohet në publik në datën 9 nëntor 2019 raporton TheSun.

Në fund të këtij viti filmi do të nise xhirimet dhe protagonist kryesor do të jetë aktori Daniel Craig i cili do të paraqesë realizimit e 25-të në historinë e personazhit të agjentit James Bond.

Para disa kohësh ai ka shprehur edhe dëshirën për të punuar me kastin më parë, por mendon se koha e përshtatshme është tani dhe ai është më gati dhe shumë i emocionuar që do të jetë pjesë e suksesit të radhës të sagës së filmit 007.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092220306396484
    array(1) { ["section"]=> string(102) "jeni-ne-pritje-te-filmit-te-ri-me-agjentin-007-zbulohen-disa-detaje-per-personazhin-e-james-bond-53416" }