INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni gati për “surprizën” e Luanës? Kur të shihni këtë foto të saj do ju “ikë truri”, uhh sa seksi [FOTO]

Jeni gati për “surprizën” e Luanës? Kur të shihni këtë foto të saj do ju “ikë truri”, uhh sa seksi [FOTO]

Publikuar më: 22:52 07-06-2018

Luana di si të ngacmojë imagjinatën e meshkujve! 

Ajo është një nga moderatoret më të bukura shqiptare e cila numëron një numër të madh fansash. Luana është shumë aktive në rrjetet sociale aty ku i mban ndjekësit e saj me foto e video të ndryshme nga përditshmëria apo projektet e saj. Së fundi ajo ka lajmëruar që nesër do të sjellë projektin e ri muzikor dhe fansat do të kenë mundësi të shohin surprizën e saj të radhës.

Mirëpo Luana sapo “ndezi” Instagramin me foton e saj të fundit.

Moderatorja bukuroshe ka ndarë me ndjekësit një foto ku shfaqet me një fustan me ngjyra verore, i cili i nxjerr në pah anën e saj më të mirë femërore. Fustani i shkurtër, gjoksi i madh, ngjyra e lëkurës, këmbët seksi dhe pozicioni e bënë më sensuale këtë foto të Luanës.

 32751517_175762749930207_2897459635952812032_n_1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007544994354248
    array(1) { ["section"]=> string(103) "jeni-gati-per-surprizen-e-luanes-kur-te-shihni-kete-foto-te-saj-do-ju-ike-truri-uhh-sa-seksi-foto-61021" }