INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni ftuar në një dasëm por nuk dini si të visheni? Ne kemi disa ide për ju [FOTO]

Jeni ftuar në një dasëm por nuk dini si të visheni? Ne kemi disa ide për ju [FOTO]

Publikuar më: 15:24 09-07-2018

 

Vera konsiderohet edhe si periudha e dasmave. Të shumtë janë njerëzit që ditën e dasmës së tyre e lenë pikërisht në verë dhe kjo ndoshta për faktin se është koha më e bukur dhe njerëzit marrin pushime apo janë më të lirë.


Por dasma nënkupton edhe stres, pasi lind pyetja se çfarë do të vesh unë një dasëm. Fillojnë kërkimet nëpër revista, Instagram, Internet, Pinterest etj.


Ne ua kemi kursyer këtë kërkim edhe po ndajmë me ju disa ide se sit ë visheni në dasmën e shokut/shoqes, apo dhe të afërmve të tyre që të shkëlqeni:

reff.jpg

re.jpg

r.jpg

melr-wd39-v1-1524779130.jpg

 

kisa-wd315-v1-1524779198.jpg

top_5.4.png

180406hm60769-1524779130.jpg

23037632-52-1524779056.jpg

3158380-611212-1524779198.jpg

lovf-wd1236-v1-1524779166.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010382890701294
    array(1) { ["section"]=> string(85) "jeni-ftuar-ne-nje-dasem-por-nuk-dini-si-te-visheni-ne-kemi-disa-ide-per-ju-foto-64370" }