INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni fiksuar me këngën 'SAD!' të reperit që u nda nga jeta? Mos humbisni këtë 'cover song' kënduar nga fansja e tij [VIDEO]

Jeni fiksuar me këngën 'SAD!' të reperit që u nda nga jeta? Mos humbisni këtë 'cover song' kënduar nga fansja e tij [VIDEO]

Publikuar më: 16:04 29-06-2018

Çdo ditë në emisionin “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasani luhet një ‘cover song’ nga artistë të rinj, por edhe emra shumë të rëndësishme të muzikës.

Këtë herë si "Cover Song" do kemi një prej këngëve më të dëgjuara që është këto ditë, "SAD", ajo e reperit 20-vjeçar amerikan që është qëlluar me armë zjarri në Florida, SHBA, Dwayne Onfroy ose i njohur me emrin e artit “XXX TENTACION”.

Ai ka arritur të fitojë famë të madhe me këngët “Sad” dhe “Changes” të albumit të tij të parë duke u renditur në vend të 7 dhe 37 respektivisht të Billboard Hot 100. Ndërkohë ai është në vend të parë në po këtë chart, Billboard Hot 100. Por këtë herë do mund të shijojmë një "Cover Song" nga një vajzë vërtet e bukur por shumë e talentuar. Ajo quhet Alus dhe ju mund ta gjeni në YouTube nën emrin Alus Cover. Do e pëlqeni pa diskutim!!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015518665313721
    array(1) { ["section"]=> string(121) "jeni-fiksuar-me-kengen-sad-te-reperit-qe-u-nda-nga-jeta-mos-humbisni-kete-cover-song-kenduar-nga-fansja-e-tij-video-63230" }