INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni ekstravagant apo i sigurtë në vetvete?! Ja çfarë thotë kasa që përdorni për mbrojtjen e telefonit rreth personalitetit tuaj

Jeni ekstravagant apo i sigurtë në vetvete?! Ja çfarë thotë kasa që përdorni për mbrojtjen e telefonit rreth personalitetit tuaj

Publikuar më: 14:56 01-01-2019

Këto ditë smart-phonat tanë nuk na “shqiten” nga duart përgjatë gjithë ditës. Ne përpiqemi që në këtë mënyrë t’i mbajmë ato me shumë kujdes dhe zgjedhjet që ju bëni rreth telefonit tuaj tregojnë shumë edhe për ju.

Si preferoni të kujdeseni për to tregon shumë për ju, më poshtë keni të listuar çfarë thotë kasa e telefonit për ju:

1. Kasa klasike

Ju jeni i përgjegjshëm, njeri që doni ta mbroni paisjen tuaj, por nuk dëshironi asgjë të ekzagjeruar.

kasa_klasike.jpg

2. Filluesi i bisedës

Edhe pse e doni shumë telefonin tuaj, ju dëshironi ta fshihni paisjen tuaj në një kasë që është më shumë aksesor në vetvete.

kasa_1.jpg

3. Shpenzuesi ekstravagant

Visheni me rroba të shtrenjta, vdisni të provoni gjëra të reja dhe nuk shikoni limite tek ekstravaganca dhe gjërat e rafinuara. 

kasa_2.jpg

4. Karikuesi

Jeni gjithmonë në lëvizje. E lini shtëpinë në mëngjes dhe nuk keni kohë të gjeni një prizë karikimi. E shpenzoni kohën duke shikuar email-e, foto, agjendën dhe ju nevojitet çdo gjë për të mbështetur aktivitetin tuaj të vrullshëm. 

kasa_3.jpg

5. Kasa selfie

Kjo është kasa për vajzat që vdesin të bjënë selfie. Ju ekeni shuëm të vështirë që të mos e kapni gjendjen tuaj të humorit në çdo moment dhe ta shpërndani në rrjete sociale.

kasa_4.jpg

6. Telefoni i zhveshur 

Ju keni vetëbesim të paparë në personalitetin tuaj. Nuk ju plas për asgjë deri në momentin që mbani një telefon në dorë duke e ditur se mund të thyhet nga momenti në moment.

kasa_5.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007667064666748
    array(1) { ["section"]=> string(132) "jeni-ekstravagant-apo-i-sigurte-ne-vetvete-ja-cfare-thote-kasa-qe-perdorni-per-mbrojtjen-e-telefonit-rreth-personalitetit-tuaj-83196" }