INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni dhe ju brune? Ja disa ide të bukura për një make-up të përkryer…[FOTO]

Jeni dhe ju brune? Ja disa ide të bukura për një make-up të përkryer…[FOTO]

Publikuar më: 14:43 08-01-2019

Jeni dhe ju brune? Atëherë ja disa ide të bukura grimi nga të cilat mund të merrni frymëzim dhe të gjeni dhe ju grimin e përshtatshëm për stilin tuaj.

Çdo ditë e më shumë femrat janë gjithmonë të apasionuara pas botës së bukurisë dhe mbi të gjitha pas grimit. Ato dëshirojnë që të jenë dhe të ndjehen të bukura në çdo moment të ditës duke provuar dhe eksperimentuat në çdo kohë teknika të reja grimi. Por shpesh flasim për grimin në përgjithësi dhe teknikat e veçanta të tij.

Sot po ju tregojmë disa ide të bukura të grimit vetëm për brune. Duke filluar nga ai me natyrali deri tek ai për një mbrëmje te veçantë.

Dhe mos harroni një këshillë: të lyeni bukur por pa e tepruar sepse në të kundërt do të keni një efekt krejt tjetër.

fghgjfgjhkgh.jpg

xfgkghkjfgjj.jpg

xdfhgjdf.jpg

sdfgfghjjhkjhfgfsd.jpg

dfhfghjghjlglg.jpg

dhggfhjfgjfghjvgj.jpg

 

fhfjgdfiuf.jpg

cfghjfghjfgfg.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0091290473937988
    array(1) { ["section"]=> string(78) "jeni-dhe-ju-brune-ja-disa-ide-te-bukura-per-nje-make-up-te-perkryer-foto-83781" }