INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni Demi në HOROSKOP? Këto janë mitet e pavërteta për këtë shenjën tuaj

Jeni Demi në HOROSKOP? Këto janë mitet e pavërteta për këtë shenjën tuaj

Publikuar më: 19:02 11-07-2018

Personat që i përkasin shenjës së Demit zakonisht janë shumë të lumtur për këtë fakt pasi klasifikohet si një nga shenjat më të mira në astrologji. Por si për çdo shenjë tjetër ekzistojnë mite të pavërteta edhe për shenjën e demit. Për më shumë lexoni më poshtë :

-Një dem nuk është shumë i zgjuar.

Por sipas studimeve të ndryshme, është vërtetuar se çdo njeri I kësaj shenje ka një inteligjencë gati gati të frikshme.

-Një dem është i pasjellshëm.

Në fakt një dem është shumë kokëfortë dhe nuk pëlqen kompromiset por këto nuk janë arsye për ta quajtuar atë të pasjellshëm.

-Një dem është materialist.

Kjo teori ka ardhur në jetë për arsyen e vetme sepse një demi i pëlqen të vishet bukur dhe me rroba të firmave më në trend. Pëlqen shumë gjithashtu që të mbajë veten në formën më të mirë të mundshmë dhe ndaj të tjerët mendojnë se një dem do të bënte çdo gjë për të fituar disa rroba më tepër.

Mos harroni që një dem bëhet copash për tu ngjitur në karrierë.

Dhe ngjitja në karrierë nënkupton të ardhurat.

Të ardhurat nënkuptojnë edhe rroba të reja.

Pra një dem i blen vetë rrobat e veta dhe nuk është aspak materialist./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010117053985596
    array(1) { ["section"]=> string(77) "jeni-demi-ne-horoskop-keto-jane-mitet-e-paverteta-per-kete-shenjen-tuaj-64712" }