INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni bërë gati për pushime? Hidhini një sy rrobabanjeve që duhet të keni këtë verë në plazh [FOTO]

Jeni bërë gati për pushime? Hidhini një sy rrobabanjeve që duhet të keni këtë verë në plazh [FOTO]

Publikuar më: 14:59 05-07-2018

Jemi në fillim të korrik dhe disa prej nesh kanë filluar që të planifikojnë pushimet e tyre që tani. Kjo nënkupton edhe blerje të reja të rrobabanjeve. Me pak fjalë, kjo është periudha e rrobabanjeve! 

Gjithkush prej nesh na stilin e vetë personal, prandaj edhe bikinit do të jenë në varësi të stilit. Por ajo çfarë sugjerojnë kritikët e modës është se duhet të përqafojmë edhe trendet e fundit të sezonit duke e përshtatur sipas stilit tuaj.

Ja cilat janë dsa nga rrobabanjet që janë shumë IN këtë verë dhe që ne iu këshillojmë t’i merrni në kosideratë, pasi me siguri do të dukeni shumë bukur dhe me stil.

 

0666f965a8980b09ae8fca473837ec47.jpg

7424b98108157d286949fcc077d4f39f.jpg

7e746171db928e501dcd3137d4bf4cfe.jpg

7c8c618fb0e92f0fcdf3d1fbe56175ce.jpg

 

cf1f01038f5cc4b268bf5809c89cf05d.jpg

ea70bc5af84d5794183a3df280cf2ba1.jpg

e7fd3beaeb9b32bcaedaf22b15395df7.jpg

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008206844329834
    array(1) { ["section"]=> string(101) "jeni-bere-gati-per-pushime-hidhini-nje-sy-rrobabanjeve-qe-duhet-te-keni-kete-vere-ne-plazh-foto-63912" }