INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Java e modës në New York nuk ishte vetëm për sherrin e Cardi B dhe Nicki Minaj! Ja risitë [FOTO]

Java e modës në New York nuk ishte vetëm për sherrin e Cardi B dhe Nicki Minaj! Ja risitë [FOTO]

Publikuar më: 19:03 09-09-2018

Sigurisht që vëmendje të madhe në Javën e Modës në New York e mori ‘sherri me grushta’ mes dy repereve më në zë të momentit, Nicki Minaj dhe Cardi B. 

Videot e sherrit të tyre u bënë menjëherë virale në Internet dhe dukej se e gjithë vëmendja u largua nga eventi kryesor.

Por në fakt Java e Modës në New York ishte shumë më tepër se thjesht përplasje mes të famshmëve, këtë herë arritëm të shihnim dhe disa veshje mjaft të guximshme nga disa prej personazheve të showbizz-it.

kendaaall.jpgbelaaala1.jpgcardiii.jpggigi.jpgnickiiii.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008915901184082
    array(1) { ["section"]=> string(99) "java-e-modes-ne-new-york-nuk-ishte-vetem-per-sherrin-e-cardi-b-dhe-nicki-minaj-ja-risite-foto-71035" }