INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Jashtë kësaj bote! Cara Delevingne i tregon të gjitha në premierën e filmit

Jashtë kësaj bote! Cara Delevingne i tregon të gjitha në premierën e filmit "Valerian" [FOTO]

Publikuar më: 14:54 18-07-2017

Cara Delevingne ishte nga koka tek këmbët si e ardhur nga një botë tjetër.

Kjo ndoshta për t’u përshtatur me vetë filmin “Valerian”, premiera e së cilës ishte këtë të hënë. E veshur me një krijim të Iris Van Herpen, fustani i saj, i cili linte vend për imagjinatën, ishte sikur të kishte ardhur nga një tjetër planet. E megjithatë, tepër, tepër tërheqëse. Aq sa mori gjithë vëmendjen e kamerave nga Kendall Jenner dhe Rihanna.

vvv.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032801628112793
    array(1) { ["section"]=> string(94) "jashte-kesaj-bote-cara-delevingne-i-tregon-te-gjitha-ne-premieren-e-filmit-valerian-foto-32612" }