INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Janë zënë dhe nuk flasin më, por ky veprim që bëri Noizy për Encën na çuditi të gjithëve! E ka marrë malli? [VIDEO]

Janë zënë dhe nuk flasin më, por ky veprim që bëri Noizy për Encën na çuditi të gjithëve! E ka marrë malli? [VIDEO]

Publikuar më: 10:52 10-06-2018

Dikur “Mbreti dhe Mbretëresha e OTR”, por tani janë thjesht “ish”!

Ata janë dy ndër artistët më të mirë shqiptarë të cilët i kanë dhuruar shumë hite publikut tonë, por pas një mosmarrëveshjeje kanë shkëputur marrëdhënien me njëri-tjetrit. Tashmë Enca nuk është më pjesë e OTR e ajo së bashkë me Noizyn po ndjekin karrierat e tyre individuale, gjithashtu shumë të suksesshme. Ama kënga “Boë Doën” do të mbetet një nga më të preferuarat e publikut shqiptar e cila jo më kot numëron mbi 105 milion klikime në YouTube.

Mirëpo edhe pse nuk flet me Encën, Noizy nuk e ka aspak problem ta këndojë këtë këngë në klubet ku ai performon dhe të njejtën gjë ka bërë në një nga klubet e natës në Tiranë. Ai është filmuar duke kënduar këngën “Boë Doën” dhe me siguri nëse Enca e sheh këtë, do i pëlqejë./intv.al/

noizy from Elton Cara on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00098490715026855
    array(1) { ["section"]=> string(98) "jane-zene-dhe-nuk-flasim-me-por-ky-veprim-qe-beri-noizy-per-encen-na-cuditi-te-gjitheve-e-ka-61244" }