INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
James Rodrigez me të dashur të re por ishi

James Rodrigez me të dashur të re por ishi "djeg" Instagramin [FOTO]

Publikuar më: 18:06 14-09-2018

Kohë më parë kolumbiani, James Rodriguez është ndarë nga ish- bashkëshortja e tij, Daniela Ospina dhe ngushëllimin e tij e gjeti përkrah bukuroshes ruse, Helga Lovekaty.

Nga ana e saj, Helga Lovekaty është një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale ku numër rreth 4 milion followersa dhe komentet pafund vërshojnë sa herë ajo poston ndonjë foto.

Por megjithëse Helga është një "bishë" e vërtetë, Rodriguez ka zgjdhur që ta lërë edhe atë , dhe të hidhet në krahët e Shannon de Lima.

361382.jpg361380.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.013727903366089
    array(1) { ["section"]=> string(70) "james-rodrigez-me-te-dashur-te-re-por-ishi-djeg-instagramin-foto-71718" }