INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
James Bond si ai që nuk keni parë kurrë më parë! Tani një agjent 007 transgjinor? [FOTO]

James Bond si ai që nuk keni parë kurrë më parë! Tani një agjent 007 transgjinor? [FOTO]

Publikuar më: 14:43 27-12-2018

Pas Bond 25, Daniel Craig nuk do të jetë më pjesë e sagës dhe aktori Dominic West i ka idetë e qarta; agjenti i ardhshëm 007 duhet të jetë një transgjinor!

Daniel Craig do të interpretojë për herë të fundit rolin e James Bond në “Bond 25”, i drejtuar nga Cary Fukunaga. Ardhmja e karakterit ikonik në fakt është e paqartë, ndër muaj janë lakuar emra të ndryshëm si Tom Hardy apo Idris Elba si zëvendësues të Craig, por ende asgjë konkrete.

Aktori amerikan Dominic West propozoi se ka ardhur koha që të ketë një protagonist transgjinor.

“Tom Hardy mund të jetë një Bond, madje nga ata më të mirët. Do të më pëlqente ta shihja në rolin e këtij protagonisti, por ideale do të ishte një aktor, apo aktore transgjinore”.

wedvfrew.jpg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0086908340454102
    array(1) { ["section"]=> string(90) "james-bond-si-ai-qe-nuk-keni-pare-kurre-me-pare-tani-nje-agjent-007-transgjinor-foto-82783" }