INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ja si të zgjeroni këpucët e ngushta, të cilat ju vrasin këmbët

Ja si të zgjeroni këpucët e ngushta, të cilat ju vrasin këmbët

Publikuar më: 12:01 02-06-2017

A ju ka ndodhur ndonjëherë t’i blini me plot entuziazëm një palë këpucë, vetëm për të mësuar më vonë se ato janë shumë të ngushta dhe është pothuajse e pamundur të ecni në to?

Shumë njerëz e kanë gjetur veten në situata të tilla, por tani është koha që ky problem të zgjidhet një herë e përgjithmonë.

Mënyra më e mirë për t’i zgjeruar këpucët e ngushta është duke i ngrirë ato.

Fillimisht, brenda këpucëve i vendosni dy qese të mbyllura me ujë, dhe pastaj këpucët i futni në frigorifer derisa qeset me ujë të jenë ngrirë.

Lërini ashtu për një periudhë të shkurtë kohore, pastaj hiqni qeset me akuj.

Pas këtij procesi, materiali i këpucëve tuaja duhet të jetë zgjeruar.

2-4.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00076794624328613
    array(1) { ["section"]=> string(67) "ja-si-te-zgjeroni-kepucet-e-ngushta-te-cilat-ju-vrasin-kembet-29264" }