INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ja si Rita Ora u kap mat me të dashurin në aeroport [FOTO]

Ja si Rita Ora u kap mat me të dashurin në aeroport [FOTO]

Publikuar më: 16:38 17-12-2017

Rita Ora është kthyer në një emër mjaft të lakuar në showbiz dhe këtu mjafton të përmendim rastin e fundit me boksierin  McGregeor.

Megjithatë këngëtarja shqiptare nxitoi për t’i përgënjeshtruar zërat se mes saj dhe boksierit kishte diçka, duke përdorur mënyrën e saj. Ajo ka nisur të shfaqet gjithnjë e më shpesh krah të dashurit.  Edhe së fundmi çifti u fotografua në aeroportin Heathrow, pasi kishin humbur fluturimin. Këtë herë duket se Rita kërkon ta ruajë sa më private jetën e saj personale, megjithatë daljet e tilla nuk lënë më vend për keqkuptime.   

476130F600000578-5187115-image-m-13_1513470538230_1.jpg

4761314E00000578-5187115-image-m-14_1513470549886.jpg

476130FE00000578-5187115-image-m-12_1513470526854.jpg

47612F8500000578-5187115-image-m-16_1513470582692.jpg

47612FAA00000578-5187115-image-a-43_1513471173084.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012478828430176
    array(1) { ["section"]=> string(62) "ja-si-rita-ora-u-kap-mat-me-te-dashurin-ne-aeroport-foto-45120" }