INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ja si Era Istrefi mbështet French Montanan [FOTO]

Ja si Era Istrefi mbështet French Montanan [FOTO]

Publikuar më: 14:47 20-07-2017

Lajmi se Era Istrefi dhe French Montana do të bashkëpunojnë, "pushtoi" mediat.

Por jo vetëm kaq. U fol se këngëtarja e hitit "Bon Bon" po ia merrte bashkëpunëtorin koleges së saj pasi ishte Dafina e para që bashkëpunoi me reperin duke e bërë pjesë të këngës dhe klipit të saj të parë ndërkombëtar "Four Seasons". Madje Duffye e ka mbushur Snapchatin dhe Instastorien  duke reklamuar albumin e ri të Montanas "Jungle Rules".

Të njëjtën gjë tashmë bën edhe këngëtarja 23 vjeçare e cila jep mbështetjen e saj për " Jungle Rules".

A do të jetë French Montana "mollë sherri" mes dy këngëtareve shqiptare? Shoresojmë që jo.

20182917_10211687692101133_116201131_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027680397033691
    array(1) { ["section"]=> string(53) "ja-si-era-istrefi-mbeshtet-french-montanan-foto-32756" }