INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja si arriti DRAKE të bënte Ferrarin e tij të fluturonte (VIDEO)

Ja si arriti DRAKE të bënte Ferrarin e tij të fluturonte (VIDEO)

Publikuar më: 14:05 16-11-2018

Para pak ditësh, në një koncert të Drake, u bë virale fakti i një Ferrari që fluturonte  dhe qëndronte pezull ne mes të fansave. Të gjithe kane mbetur të habitur pasi Ferrari nuk ishte i kapur asgjëkundi dhe askush nuk po e kuptonte se si arrinte të qëndronte në ajër. Pamjet filmike u bën menjëherë Virale dhe u shpërndane kudo në internet. 

Instagram Banner
 
Kjo video tregon pikërisht teknologjinë e përdorur nga stafi i Drake për të bërë këtë Ferrari "fluturuese"
 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085430145263672
    array(1) { ["section"]=> string(68) "ja-si-arriti-drake-te-bente-ferrarin-e-tij-te-fluturonte-video-78409" }