INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ja sesi duken yjet e Victoria's Secret në dhomat e zhveshjeve. Do të mahniteni…[FOTO]

Ja sesi duken yjet e Victoria's Secret në dhomat e zhveshjeve. Do të mahniteni…[FOTO]

Publikuar më: 08:34 21-11-2017

Normalisht që ato janë disa nga modelet më simpatike dhe sexy të pasarelave ndërkombëtare.

Ne jemi mësuar ti shikojmë të veshura me fustane dhe të brendshme nga më të bukurat dhe cilësoret.

Por realisht çdokujt mund ti lind kurioziteti sesi duken vallë yjet e Victoria Secret’s në dhomat e zhveshjeve para se të futen në pasarela.

Ne ju sigurojmë disa foto për të shuar kureshtjen, ja se si duken bukuroshet

dfg_m34kt2.PNG

erfkop_qm34t.PNG

e_mfq3049t.PNG

eo_rjg9045.PNG

mju_56u734.PNG

drg_m3490.PNG

efjp9j34w023.PNG

frty_37.PNG

wy_356yu_3.PNG

er_jag0q934.PNG

seri__g8q34.PNG

de_5e6u_3.PNG

srn_g9834.PNG

aer_jgf90q34.PNG

r_kt-y34.PNG

o_trgj3945.PNG

d_mgr0934.PNG

tyk_h-y046.PNG

sefn_238-4r.PNG

fgtp_mk340.PNG

xfgh_356.PNG

srtgj_w93405.PNG

erg_k0-q34.PNG

fdogm_34t.PNG

sdl_fk2304ir.PNG

srfm_g0-234kr.PNG

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011179447174072
    array(1) { ["section"]=> string(88) "ja-sesi-duket-yjet-e-victoria-s-secret-ne-dhomat-e-zhveshjeve-do-te-mahniteni-foto-42552" }