INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ja sa milion dollarë kushton shtëpia luksoze që Rihanna ka blerë [FOTO]

Ja sa milion dollarë kushton shtëpia luksoze që Rihanna ka blerë [FOTO]

Publikuar më: 18:57 25-08-2017

Brenda shtëpisë luksoze që Rihanna sapo blerë, ja shifra marramendese…

Këngëtarja nga Barbadosi, Rihanna së fundmi ka blerë një shtëpi të re. 29-vjeçarja ka investuar 6.8 milionë dollarë për të blerë këtë shtëpi. Një shtëpi super luksoze dhe me një hapësirë prej 7000 metrash katrorë, ambjentet brenda saj të lënë pa fjalë.  Brenda shtepise s’kishte si te mungonin edhe keto ambjente: pishina, dhomat për bilardo, një oborr i madh, palestra dhe një teatër filmi. Fotot më poshtë “flasin “vetë”!/intv.al/

Rihanna15.jpg

Rihanna10.jpg

Rihanna8.jpgRihanna9.jpgRihanna2.jpgRihanna1.jpgRihanna3.jpgRihanna4.jpgRihanna5.jpgRihanna14.jpgRihanna6.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00090599060058594
    array(1) { ["section"]=> string(75) "ja-sa-milion-dollare-kushton-shtepia-luksoze-qe-rihanna-ka-blere-foto-35364" }