INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja pse ka patur kaq shumë sukses ky produkt. Zbuloni çmimin

Ja pse ka patur kaq shumë sukses ky produkt. Zbuloni çmimin

Publikuar më: 10:04 12-10-2018

Produkti i fundit i Amazon eshte duke korrur sukses te jashtezakonshem .Fansat jane duke lavderuar kete produkt dhe ne te Geek Room duam te ndajme me ju pikepamjet pozitive dhe negative te ketij Echo Dot.
Echo Dot duket dhe tingëllon më mirë se kurrë, dhe tani ju mund të beni connect dy së bashku për audio stereo.

Instagram Banner

Gara e vazhdueshme ndërmjet Alexa dhe Google Assistant do të thotë se do të vazhdojë të ketë produkte te reja dhe disagne qe do te vijne ne permiresim . Më e mira nga të gjitha vecorite qe ka Echo Dot është vetëm 50 dollarë. Ama dhe pse ka qene kaq e sukseshme ka dicka qe nuk po i kenaq fansat.
Nuk vjen në asnjë ngjyrë të këndshme si Home Mini, dhe nuk paraqet asnjë opsion të ri hardware. Shpresojme qe kjo do te jete nje pike qe Amazon do ta ndreqi ne te ardhme.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0091819763183594
    array(1) { ["section"]=> string(64) "ja-pse-ka-patur-kaq-shume-sukses-ky-produkt-zbuloni-cmimin-74895" }