INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja me kë e festoi Rama Vitin e Ri...[FOTO]

Ja me kë e festoi Rama Vitin e Ri...[FOTO]

Publikuar më: 12:04 01-01-2018

Edi Rama në ditën e parë të Vitit 2018-të ka uruar të gjithë shqiptarët. Përmes një postimi në FB, Rama uron më të mirat për çdo familje shqiptare duke zbuluar dhe personat me të cilët e festoi. E s’kishte si të ishte ndryshe ishte me më të dashurit e tij familjarët.

Statusi në FB:

MIRËMËNGJES dhe me këtë imazh të ardhjes së Vitit të ri në Tiranë, ju uroj me gjithë zemër që drita e mbarësisë të udhëheqë rrugën e të gjithë familjeve tuaja.
Qoftë një vit i bekuar për Shqipërinë, Kosovën e të gjithë shqiptarët kudo që janë.

ramaa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094230175018311
    array(1) { ["section"]=> string(44) "ja-me-ke-e-festoi-rama-vitin-e-ri-foto-46394" }