INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja kush janë 13 aktorët që shkuan nga 'Harry Potter' te 'Game of Thrones'

Ja kush janë 13 aktorët që shkuan nga 'Harry Potter' te 'Game of Thrones'

Publikuar më: 16:08 22-10-2017

"Harry Potter dhe" Game of Thrones "janë botë krejtësisht të ndryshme. Por botët konvergojnë falë aktorëve që janë shfaqur në të dy filmat. Nëse disa prej kalimeve mund të jenë të njohura, si Natalia Tena, Tonks dhe Osha, të tjerët mund të vijnë si një surprizë për ju. Këtu janë 13 aktorë që janë shfaqur në të dyja seria.

 

aktor_1.png

Michelle Fairley,Natalia Tena,David Bradley, Ciarán Hinds, Freddie Stroma, Julian Glover, Ian Whyte, Nicholas Blane, Bronson Webb, Ralph Ineson, Edward Tudor-Pole, Sally Mortemore and Daniel Tuite.

foto_1_plus.png

 

7_plus.png

foto_3_plus.png

foto_2_plus.png

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00084090232849121
    array(1) { ["section"]=> string(75) "ja-kush-jane-13-aktoret-qe-shkuan-nga-harry-potter-te-game-of-thrones-39681" }