INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ja filmat më të klikuar të 2017 [FOTO]

Ja filmat më të klikuar të 2017 [FOTO]

Publikuar më: 00:54 20-12-2017

Fundi i vitit sjell edhe statistikat në fusha të ndryshme, se si ka kaluar 2017-ta dhe sa efikase ka qenë. “Google” liston gjithnjë preferencat e njerëzve për interesat e tyre në motorin e kërkimit.

Këtë vit nuk mungoi as klasifikimi për titujt e filmave më të kërkuar në internet për vitin 2017. Kryesimi mbahet nga horrori “IT” shkruan bota.al, përshtatja kinematografike e librit të Stephen King.

Ja lista e filmave më të kërkuar:

1 – IT

it-movie-2017-pennywise-bill-skarsgard-850x455.jpg

2 – WONDER WOMAN

wonder-woman-2-filming-summer-2018.jpg

3 – BEAUTY AND THE BEAST

maxresdefault.jpg

4 – LOGAN

logan.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00079488754272461
    array(1) { ["section"]=> string(42) "ja-filmat-me-te-klikuar-te-2017-foto-45367" }