INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ja çfarë do të sjellin 2PO2 dhe Capital T të mërkurën [FOTO]

Ja çfarë do të sjellin 2PO2 dhe Capital T të mërkurën [FOTO]

Publikuar më: 12:50 11-09-2017

“Uragani “ Capital T, vazhdon të sjellë projektet e reja me po të njëjtën energji. 

Reperi nuk ndalet me hitet e publikuara gjatë verës pasi iu është rikthyer bashkëpunimeve me xhaxhain e tij, Besnikun e 2PO2, me të cilin do të publikojnë projektin e ri  të mërkurën. “Ulu” do të titullohet kënga  e cila sips gjasave, pritet të jetë hiti i radhës prej dyshes së suksesshme. 

refrfgr.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00067496299743652
    array(1) { ["section"]=> string(64) "ja-cfare-do-te-sjellin-2po2-dhe-capital-t-te-merkuren-foto-36564" }