INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja 7 mënyra për të fituar më shumë like në Instagram

Ja 7 mënyra për të fituar më shumë like në Instagram

Publikuar më: 10:00 12-10-2018

Sigurisht qe komuniteti i Instagram eshte shume i madh e me miliona perdorues .Ne te Geek Room kemi vendosur sot t'ju sjellim nje liste me 7 menyra se si mund te rrisni audiencen e profilit tuaj ,qofte personal apo per biznes.Keto teknika sigurisht qe nuk do te keni efekt te menjehershem por ju sigurojme qe mbas pak kohesh do te shikoni qe do te keni nje rritje ne numrin e personave qe ju ndjekin dhe numrin e likeve.Ndiqini hap pas hapi ato ne menyre sistematike per te patur nje rezultat sa me te mirë.

 

Instagram Banner
 
1.Postoni foto me kualitet te larte
2.Perdorni nje filter te njejte per fotot keshtu do te keni nje feed sa me estetik
3.Mundohuni te jeni sa me aktiv me like dhe komente (sipas algoritmit te instagram ata qe jane me aktiv fitojne me shume like)
4.Beni follow sa me shume persona.Shumica do ju ktheje dhe si pasoje do keni dhe me shume like
5.Perdorni hashtags dhe Tag Location 
6.Posto ne menyre te rregullt (jo nje dite 3 postime dhe me pas 2 jave jo aktiv )
7.Posto ne orarin e duhur( audienca maximale eshte gjithmone ne orarin e mbremejes)
 
how-to-get-more-likes-on-instagram-2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010015964508057
    array(1) { ["section"]=> string(58) "ja-7-menyra-per-te-fituar-me-shume-like-ne-instagram-74886" }