INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Iva Aliko sfidon imagjinatën! Shfaqet komplet nudo nga...[VIDEO]

Iva Aliko sfidon imagjinatën! Shfaqet komplet nudo nga...[VIDEO]

Publikuar më: 10:53 11-07-2018

Tashmë është bërë e modës, që të shikojmë disa Vip-at të showbizz-it të mburren me format e harkuara dhe seksi që kanë. Këtë e tregojnë me foto dhe video tepër eksplicite.

Iva Aliko na ka treguar se kur bëhet fjalë për ta "ndezur" situatën, vështirë se mund t'i gjendet një konkurente e denjë.

Së fundmi në Instastory, Iva ka publikuar disa video, teksa është duke marrë rreze për nxirrjen e lëkurës nga një qendër estetike.

Deri këtu gjithçka duket normale, por bukuroshja ka pozuar komplet e zhveshur, duke e zhvilluar videon me disa lëvizje të trupit vërtet provokuese.

Sa nxehtë! Iva Aliko “godet” përsëri.../intv.al/

WhatsApp Video 2018-07-11 at 11.56.39 from tani on Vimeo.

WhatsApp Video 2018-07-11 at 11.56.37 from tani on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001072883605957
    array(1) { ["section"]=> string(65) "iva-aliko-sfidon-imagjinaten-shfaqet-komplet-nudo-nga-video-64627" }