INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ish-lojtari i Liverpulit publikon videon me skena të nxehta me bashkëshorten [FOTO]

Ish-lojtari i Liverpulit publikon videon me skena të nxehta me bashkëshorten [FOTO]

Publikuar më: 21:25 12-02-2018

Një sërë videosh janë publikuar online në të cilat shfaqët ish-futbollisti 36-vjecar i Liverpulit, Zhërmen Penant.

Futbollisti shfaqet në video me bashkëshorten e tij Alis Guduin, 32 vjeç. Penant dhe Alis u martuan në maj të 2014-ës.

Videot e publikuara përmbajnë skena të "forta" dhe spektatorët e interesuar mund të kenë akses për ti parë duke paguar një shumë prej 6 stërlinash (6.9 euro) për minutë.

Penant është bërë edhe më përpara protagonist i një skandali seksual, me videon pornografike në shoqërinë e një modele.

6159139b-79c8-47a6-9b78-7d1a055808dc.jpg889e849c-0f1f-47e0-84b3-61463a2a0574.jpgdsfghjkl.pngsdfghjkl.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029549598693848
    array(1) { ["section"]=> string(87) "ish-lojtari-i-liverpulit-publikon-videon-me-skena-te-nxehta-me-bashkeshorten-foto-50148" }