INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ironia e Julian Dedës: Merrni fshesën, aty keni disa peshq dhe….

Ironia e Julian Dedës: Merrni fshesën, aty keni disa peshq dhe….

Publikuar më: 14:36 07-01-2018

‘Nëse doni ta pastroni parlamentin dhe politikën në pergjithësi, merrni "fshesën" dhe fillojani nga karriget e këshillit të ministrave, aty keni disa peshq dhe një peshkaqen’ është ky postimi i aktorit Julian Deda, postim i cili me shumë thumba i drejtohet politikës shqiptare.

Postimi i aktorit të njohur vjen në një kohë kur dy deputetë të Kuvendit Aqif Rakipi dje Gledion Rehovica humbën mandatin për shkak të ligjit të dekriminalizimit, ndërkohë që ambasadori amerikan në Tiranë ka paralajmëruar se në janar do të përballen me drejtësinë peshqit e mëdhenj.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032219886779785
    array(1) { ["section"]=> string(66) "ironia-e-julian-dedes-merrni-fshesen-aty-keni-disa-peshq-dhe-46852" }