INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
iRobot shpëton mamatë tona me këtë produkt!

iRobot shpëton mamatë tona me këtë produkt!

Publikuar më: 20:00 14-09-2018

 Quhet  Roomba i7 dhe është modeli i  fundit i roboteve që do ti vij në ndihmë të gjithë mamve tona  dhe jo vetëm.Nëse jeni lodhur duke pastruar dyshemenë ky prototip ju vjen në ndihmë.

Instagram Banner

Vecori tek ky prototip është se nuk ka nevojë për asistencën e një personi por punon tërësisht në mënyrë të pavarur.I ndërtuar nga dy furce të fuqishme ,tërësisht prej vakumi dhe një kosh me goxha hapsirë  aq sa do tju duhet ta zbrazni vetëm një herë në muaj.Roomba i7  vjen në treg me një cmim prej $949

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011045932769775
    array(1) { ["section"]=> string(48) "irobot-shpeton-mamate-tona-me-kete-produkt-71696" }