INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Interneti u tërbua, Kylie dhe Kendall kërkojnë falje që nuk respektuan të ndjerët Tupac dhe Biggie

Interneti u tërbua, Kylie dhe Kendall kërkojnë falje që nuk respektuan të ndjerët Tupac dhe Biggie

Publikuar më: 10:00 30-06-2017

Bluzat e tyre “vintage” kanë shkaktuar tërbimin e të gjithëve.

Por edhe pas një kërkese publike për falje, Kendall Jenner dhe Kylie Jenner duket se nuk do ia hedhin dot lehtë. Ato krijuan një linjë bluzash “vintage” ku mbi ikona të ndryshme muzikore, ku përfshiheshin dhe dy reperët legjendarë, vendosnin fotot e tyre personale. Pasi të gjithë u irrituan, përfshirë mamanë e Biggie, e cila tha “nuk e di si mund të përdhosin vdekjet e 2pac dhe djalit tim Christopher për të shitur një bluze”. Kylie dhe Kendall kërkuan falje duke thënë se nuk ishte qëllimi i tyre të tregonin mungesë respekti dhe i tërhoqën të gjitha bluzet nga dyqanet. Pavarësisht se shtëpia e Biggie e vlerësoi kërkesën publike për falje, ata thanë që kjo çështje ende nuk është zgjidhur. 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013549327850342
    array(1) { ["section"]=> string(103) "interneti-u-terbua-kylie-dhe-kendall-kerkojne-falje-qe-nuk-respektuan-te-ndjeret-tupac-dhe-biggie-31360" }