INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Instagram dhe WhatsApp sërish me ndryshime të reja.

Instagram dhe WhatsApp sërish me ndryshime të reja.

Publikuar më: 09:21 07-11-2018

Nuk mund ta diskutojmë më . Instagram dhe Whats App jane dy aplikacionet më te dashura për njerëzit në të gjithë botën.

Instagram Banner

Së fundmi të dy këto gjigande të rrjeteve sociale kanë sjelle ndryshime dhe perparime shumë shpesh këto kohët e fundit dhe normalisht si gjithmonë kane ditur ta bëjnë publikun për vete. Këtë rradhë ndryshimi qëndron tek mesazhet. Tashmë në Instagram për të parë orarin ose ditën kur janë shkëmbyer mesazhet nuk kemi pse të bëjmë me swipe, por në krye të çdo mesazhi do të kemi shënuar mbi të orarin se kur mesazhi ka ardhur në telefonin tonë. Ndërsa WhatsApp ka ndryshuar menunë e cila hapet kur ne klikojme mbi një mesazh që mbase duam ta fshijmë ose dërgojme diku.

Më poshtë janë të bashkëngjitura imazhe të ndryshimeve të cilat jane bërë së fundmi midis Instagram dhe Whats App.
©insmart.al

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093410015106201
    array(1) { ["section"]=> string(56) "instagram-dhe-whatsapp-serish-me-ndryshime-te-reja-77881" }