radio TV

 


Ç’do ndodhë me ministrat teknikë që iu mbaroi misioni?[VIDEO]

29 Jun 2017

Ç’do ndodhë me ministrat teknikë që iu mbaroi misioni?[VIDEO]

Kyeministri Rama në datë 1 qershor tha se ministrat teknikë nuk do të jenë më të tillë pas...

Vëzhgim\Pas kontrollit të rreptë të fushatës…të gjithë në kafe[VIDEO]

29 Jun 2017

Vëzhgim\Pas kontrollit të rreptë të fushatës…të gjithë në kafe[VIDEO]

Administrata ka nisur më në fund pushimet verore. Edhe ata që janë ende në punë nuk kanë më...

Mbaron pikiata e euros. Pas zgjedhjeve në Shqipëri, nis forcimi i monedhës

29 Jun 2017

Mbaron pikiata e euros. Pas zgjedhjeve në Shqipëri, nis forcimi i monedhës

I ka ardhur fundi ditëve i zhvlerësimit të euros, prej disa ditëve ka nisur të shënojë rritje. ditën e...

Shokon 128 vjeçari: Unë jam Adolf Hitler

29 Jun 2017

Shokon 128 vjeçari: Unë jam Adolf Hitler

Mediat argjentinase kanë publikuar deklaratën tronditëse të Herman Gunthenberg, 128 vjeçarit i cili jeton në Argjentinë. Ai së...

INNEWS Read More


EVERYTHING ABOUT CELEBRITIES
Si mbrëmja romantike e Besit dhe Xhensilës.... [VIDEO]

29 Jun 2017

Si mbrëmja romantike e Besit dhe Xhensilës.... [VIDEO]

...me këto fjalë do të niste një përrallë e bukur dashurie.

Ylli hollivudian: Jam ndjerë e poshtëruar pas seksit abuziv, në tokë me rroba të grisura dhe shenja [FOTO]

29 Jun 2017

Ylli hollivudian: Jam ndjerë e poshtëruar pas seksit abuziv, në tokë me rroba të grisura dhe shenja [FOTO]

Nicole Kidman është ylli i serialit dramatik shumë popullor të HBO, “Big Little Lies”.

Elita e kap GJikon në një moment të papërshtatshëm [FOTO]

29 Jun 2017

Elita e kap GJikon në një moment të papërshtatshëm [FOTO]

Ata të dy janë një ndër çiftet më të reja të showbizz-it shqiptar.

Adrola Dushi feston ditëlindjen dhe kjo ishte dhurata më e bukur për të [FOTO]

29 Jun 2017

Adrola Dushi feston ditëlindjen dhe kjo ishte dhurata më e bukur për të [FOTO]

E cilësuar si ikona e bukurisë  shqiptare, sot Adrola Dushi feston ditëlindjen.

Read More


EVERYTHING YOU NEED TO KNOW
Nëse femra vërtet dëshiron të jetë e lumtur, i duhet një mashkull më i vjetër

29 Jun 2017

Nëse femra vërtet dëshiron të jetë e lumtur, i duhet një mashkull më i vjetër

Përparësi e meshkujve më të vjetër janë përvoja dhe zemërgjerësia, fakte këto që tregojnë se janë të gatshëm...

6 karakteristikat e partnerit, që nuk ju dashuron

29 Jun 2017

6 karakteristikat e partnerit, që nuk ju dashuron

Historitë e dashurisë mund të përfundojnë.

5 sinjale që tregojnë një marrëdhënie toksike

29 Jun 2017

5 sinjale që tregojnë një marrëdhënie toksike

Për fat të keq, ka njerëz që janë shumë kritik, negativë nga natyra, që do të thotë se...

Shikoni dikë në plazh që ju pëlqen dhe doni t'i tërhiqni vëmendjen? Ja çfarë të bëni

29 Jun 2017

Shikoni dikë në plazh që ju pëlqen dhe doni t'i tërhiqni vëmendjen? Ja çfarë të bëni

Sapo rriten temperaturat fillojnë 'ëndrrat në diell': ti në një plazh të pastër, duke marrë rreze, apo duke...

Read More