RUDI & MATEO

Mateo Çela ka lindur në Tiranë, më 4 korrik 1964. Ai është i martuar me dy fëmijë. Mateo Çela ka një…

FATMA

Kujdes!!! Endrrat nuk jane vetem per ne sirtar. Mjafton te degjosh gjene e duhur ne castin e duhur. Gjithcka ndodhi…

SARA

Arrin nje pike Ku gjithcka merr kuptim. Gabimet dhe arritjet e tua te bejne personin Qe ti je ne kto…

REDI

Të gjithë në jetë kemi nevojë për sa më shumë energji pozitive dhe unë gjeneratorin tim të pozititvitetit e kam…

KELVI

Për të gjithë ju që nuk më njihni, unë jam Kelvi. Kam shumë pasione por nuk parapëlqej të flas për…

JONKA

Nuk e di kur ka qene saktesisht fillimi por di te them qe deshira per tu shprehur ka qene gjithmone…

ARJOLA

Jam rritur ne nje nga lagjet e Tiranes ne vitet 90’. Kush i ka perjetuar ato vite, me siguri i…

ILIR

Radio ka qene lodra ime e preferuar qe nga momenti qe vetedija ime eshte aktive. Por jo vetem kaq, ninulla…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll