INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ilir Meta i thotë JO LSI-së [FOTO]

Ilir Meta i thotë JO LSI-së [FOTO]

Publikuar më: 16:12 10-11-2017

Dy ditë pas kërkesës së dy parive të mëdha në opozitë, Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta ka kthyer përgjigje mbi kërkesën e tyre për deklasifikimin e mbledhjes së Këshillit të sigurisë të 6 nëntorit 2016. Presidenti Meta refuzon të deklasifikoj informacionin e kërkuar nga opozita, ndërsa thotë se kjo mund të cenonte besueshmërinë e Këshillit të Sigurisë jo vetëm në vend por edhe të partnerët tanë ndërkombëtarë.

 meta.jpg

 

meta_2.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010781288146973
    array(1) { ["section"]=> string(38) "ilir-meta-i-thote-jo-lsi-se-foto-41558" }