INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Iku “Baftjari”, Bes Kallaku dhe Ylli Baka do ju bëjnë të kërceni me këngën e re [VIDEO]

Iku “Baftjari”, Bes Kallaku dhe Ylli Baka do ju bëjnë të kërceni me këngën e re [VIDEO]

Publikuar më: 19:36 13-02-2018

Të gjithë kemi kërcyer me hitin e Bes Kallakut dhe Ylli Bakës, “Baftjari” këngë të cilën e kemi dëgjuar në çdo festë, si në dasma apo edhe në gëzime të tjera. Siç duket dy artistët dinë si t’jua vjedhin zemrën dëgjuesve dhe kanë publikuar n jë tjetër këngë të re, e cila që nga titulli do na “çmendi” në gëzimet tona familjare apo festat në përgjithësi.

Kënga me shumë ritëm dhe tekst të bukur titullohet “Çohu kërceni” e në videoklipin e saj shohim Besin dhe Yllin në sfond që teksa janë në club-e, ngrejnë të gjithë sallën në këmbë. Muzika është realizuar nga Irkenc Hyka, ndërkohë që për tekstin ka punuar vetë Besi në bashkëpunim me “Kimikatin”.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010900497436523
    array(1) { ["section"]=> string(88) "iku-baftjari-bes-kallaku-dhe-ylli-baka-do-ju-bejne-te-kerceni-me-kengen-e-re-video-50251" }