INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ikën shiu, vjen i ftohti!

Ikën shiu, vjen i ftohti!

Publikuar më: 10:36 12-01-2018

Rreshjet e shiut për momentin janë larguar nga territori i vendit, për ti lënë vendin diellit. Por ndryshe nga një ditë më parë temperaturat janë ulur nga 2 gradë celcius në bregdet deri 6 gradë në zonat e thella. Gjatë ditës moti do të jetë i kthjellët, ndërsa në mbrëmje sipas sinoptikanëve, vranësirat do të rikthehen në zonat Lindore. Këto zona do të rrezikohen nga rreshje të izoluara e të pakta dëbore. Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi deri 30 km/h nga drejtimi Juglindor duke gjeneruar në det dallgëzim 2 ballë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012240409851074
    array(1) { ["section"]=> string(29) "iken-shiu-vjen-i-ftohti-47327" }