INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
iCARLY

iCARLY

Publikuar më: 16:09 27-09-2017


Carly i ka të gjitha. Një apartament të madh që e ndan me të villain. Një komshi që është tërësisht i dashuruar me të, dhe një emission në Web që e prezanton me shoqen e saj të ngushtë Sem, ku mund të bëjnë çfarë të duan. Nga e çuditshmja tek më e çuditshmja!

Më shumë në këtë kategori: « SAVING HOPE
BLUE BLOODS »
Article Logic
Execution time: 0.00336098670959
array(1) { ["section"]=> string(12) "icarly-37628" }