INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ibrahimoviç mbron Mourinhon kundër kritikave: “Ai është një fitues, tek Inter...”

Ibrahimoviç mbron Mourinhon kundër kritikave: “Ai është një fitues, tek Inter...”

Publikuar më: 16:17 10-10-2018

I intervistuar nga Daily Mirror, sulmuesi i Los Angelos Galaxy ka folur rreth thashethemeve që qarkullojnë së fundmi për shkarkimin e trajnerit Mourinho dhe paragjykimeve që kanë për të në Manchester.

“Pikë së pari, Mourinho është special sepse është një triumfator, ai bën gjithçka për të fituar.”

Ibrahimovic ka folur dhe për periudhën e Inter-it kur Mourinho ishte trajner dhe faktin se si ai kishte një mënyrë të tijën për të nxjerrë maksimumin nga skuadra.

Për faktin nëse ai është arrogant Ibrahimovic tha se, tipat si ai dhe Mourinho thjesht kanë besim tek vetja, por jo arrogancë.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0040650367736816
    array(1) { ["section"]=> string(80) "ibrahimovic-mbron-mourinhon-kunder-kritikave-ai-eshte-nje-fitues-tek-inter-74761" }